Nákupní košík 0 položek - 0 Kč

Kontakt


Proč zvolit AURATON


  • Evropský produkt
  • Záruka 3 roky
  • 25 let na trhu
  • Zákaznická podpora

Chytrá domácnost: AURATON


Videonávody k produktům AURATON Smart

Prospekt ke stažení zde

Auraton Smart - bezdrátový systém pro chytrou domácnost

Auraton Smart je flexibilní a jednoduchý systém, který umožňuje každému spravovat svoji domácnost pomocí chytrého telefonu nebo tabletu. Systém nevyžaduje kabelový rozvod a zkušený instalatér/elektrikář jej snadno nainstaluje.

Zabezpečení proti vyplavení

Za pračkou? Pod dřezem? V kotelně? U potrubí? Flood Sensor můžete snadno umístit na místo možného vyplavení. Když Flood Sensor detekuje vodu, okamžitě Vás upozorní. Pokud nikdo v domě nereaguje, vyšle do ventilu Flood Sensor do 10 s signál, aby přerušil přívod vody a zabránil poškození domácnosti.

Na rozdíl od jiných uzávěrů na trhu může být Flood Sensor Valve připojen k trvalému napájení nebo pracovat na vestavěné baterii. Jeho instalaci můžete snadno přizpůsobit díky třem nabízeným průměrům: DN15, DN20, DN25 (1/2″, 3/4″, 1″). Funkce AntiStop bude chránit uzávěr před zatuhnutím a vysoké krytí IP umožňuje použití doma i na zahradě.

Přesné měření teploty a úspora energie

Vyhřáté, pohodlné a hospodárné! Heat Monitor řídí teplotu Vaší domácnosti podle plánu, který naprogramujete v aplikaci Auraton Smart App. Termostat si pamatuje nastavení i po vyjmutí baterií.

Radiator Controller je pravděpodobně nejmenší inteligentní hlavice na světě. Díky tomu ji můžete namontovat na radiátory, ohřívače a potrubí podlahového vytápění. Tato elektronická hlavice se „naučí“ chování místnosti a optimalizuje spotřebu energie v celé domácnosti.

Spínací jednotka topného zařízení, Heater Controller, se používá pro přesnou správu výkonných zařízení, jako jsou kotle, kamna nebo čerpadla. Silné 16A relé umožňuje připojení k libovolné domácí instalaci.

Pohodlná aplikace pro správu chytrého domu

Všechna zařízení jsou připojena k ovládací centrále systému Auraton Pulse, který se snadno instaluje a používá. Tato centrála umožňuje uživateli spravovat svůj domov pomocí mobilní aplikace - Auraton Smart App.